Kontaktpersoner i Storebrand Eiendom

Coor — Storebrands servicesenter

Coor drifter våre eiendommer. Kontakt Coor om du har spørsmål til drift.
 

Til serviceportalen
 

Telefon: 22 31 19 00

E-post: operationscenter@coor.com

Administrasjon


Truls Nergaard

Leder Eiendom
 

Mobil: 916 02 270

E-post: truls.nergaard@storebrand.no

Truls Nergaard
Leder Eiendom


Sveinung Lindaas

COO Realaktiva
 

Mobil: 928 38 181  

E-post: sveinung.lindaas@storebrand.no

Sveinung Lindaas
COO Realaktiva


Unn Hofstad

Leder bærekraft


917 40 608  

E-post: unn.hofstad@storebrand.no

Unn Hofstad
Miljø- og klimasjef

Forvaltning og utleie

 
Dag Tønder

Forvaltningsdirektør
 

Mobil: 917 44 870

E-post: dag.tonder@storebrand.no


Ole-Jacob Damsund

Leder utleie og marked
 

Mobil: 970 20 644

E-post: ole.jacob.damsund@storebrand.no

Ole-Jacob Damsund
Leder utleie


Jon Fredrik Berg

Eiendomssjef
 

Mobil: 934 03 999

E-post: jon.fredrik.berg@storebrand.no

Jon Fredrik Berg
Eiendomssjef


Thorleif Halden

Eiendomssjef
 

Mobil: 900 51 585

E-post: thorleif.halden@storebrand.no

Thorleif Halden
Eiendomssjef


Ellen M Lyche

Eiendomssjef
 

Mobil: 928 38 064

E-post: ellen.lyche@storebrand.no

Ellen M Lyche
Eiendomssjef


John Anders Ouren

Eiendomssjef
 

Mobil: 900 24 304

E-post: john.anders.ouren@storebrand.no

John Anders Ouren
Eiendomssjef


Eyvind Rustad

Eiendomssjef
 

Mobil: 924 40 100

E-post: eyvind.rustad@storebrand.no

Eyvind Rustad
Eiendomssjef


Gunnar Molander

Markedssjef 

Mobil: 922 68 142

E-post: gunnar.molander@storebrand.no
 

Gunnar Molander
Markedssjef


Tore Reppesgård

Driftssjef
 

Mobil: 975 72 746

E-post: tore.reppesgaard@storebrand.no

Tore Reppesgård
Driftssjef


Trine Solberg

Markedssjef
 

Mobil: 934 60 500

E-post: trine.solberg@storebrand.no


Anita Nymoen

Markeds- og eiendomskoordinator
 

Mobil: 406 40 771

E-post: anita.nymoen@storebrand.no

Kjøpesenter og ekstern forvaltning


Enza Mola Sundbye

Direktør for kjøpesentre
 

Mobil: 930 82 129

E-post: enza.mola.sundbye@storebrand.no

Enza Mola Sundbye
Direktør for kjøpesentre

Prosjekt og utvikling


Richard Kristensen Kruse

Direktør, Prosjekt og Utvikling
 

Mobil: 957 77 435  

E-post: richard.kristensen.kruse@storebrand.no

Richard Kristensen Kruse
Direktør, Prosjekt og Utvikling


Petter Schach

Prosjektleder
 

Mobil: 908 25 246

E-post: petter.schach@storebrand.no

Petter Schach
Prosjektleder


Anders Sletten

Prosjektsjef
 

Mobil: 916 27 544

E-post: anders.sletten@storebrand.no

Anders Sletten
Prosjektsjef


Henrik Tolfsby

Prosjektsjef

Mobil: 971 30 375

E-post: henrik.tolfsby@storebrand.no


Tore Ulvin

Prosjektsjef
 

Mobil: 917 06 601

E-post: tore.ulvin@storebrand.no

Tore Ulvin
Prosjektsjef

Økonomi


Ellen Christine Endresen

Økonomidirektør
 

Mobil: 977 37 433

E-post: ellen.christine.endresen@storebrand.no

Ellen Christine Endresen
Økonomidirektør


Kari Härm

Controller Finansregnskap
 

Mobil: 920 41 084

E-post: kari.harm@storebrand.no

Kari Härm
Controller Finansregnskap


Kine Herland

Financial Controller
 

Mobil: 940 53 410

E-post: kine.herland@storebrand.no

Kine Herland
Financial Controller


Julie Walderhaug Jensen

Financial Controller
 

Mobil: 994 12 653

E-post: julie.walderhaug.jensen@storebrand.no

Julie Walderhaug Jensen
Financial Controller


Marit Lyslo

Business Controller
 

Mobil: 922 52 061

E-post: marit.lyslo@storebrand.no 

Marit Lyslo
Business Controller


Malin Larsen

Business Controller
 

Mobil: 957 47 997

E-post: malin.larsen@storebrand.no

Malin Larsen
Business Controller


Marianne Schiøtz

Økonomikonsulent
 

Mobil: 480 57 800

E-post: marianne.schiotz@storebrand.no

Marianne Schiøtz
Økonomikonsulent

Investering og analyse


Helge Haaland

Investeringsdirektør
 

Mobil: 930 09 513

E-post: helge.haaland@storebrand.no

Helge Haaland
Investeringsdirektør


Andreas Henriksen Lerø

Investeringssjef
 

Mobil: 913 74 238

E-post: andreas.henriksen.lero@storebrand.no

Andreas Hensriksen Lerø
Investeringssjef


Kristine Haugen

Eiendomssjef
 

Mobil: 908 47 758

E-post: kristine.haugen@storebrand.no

Kristine Haugen
Investeringsanalytiker